Kaip lengviau uždėti pleistrą?

Akių pleistrų terapijos sėkmė didele dalimi priklauso nuo to, ar pleistrai teisingai ir reguliariai klijuojami.
Kaip tik pradžioje daugelis tėvelių jaučiasi neužtikrinti, kai jiems tenka vaikui užklijuoti pleistrą. Tėveliai bijo padaryti kažką neteisingai ir juolab sukelti skausmą savo vaikui. Su pora patarimų ir gudrybių Jūs įveiksite tai labai lengvai. • Kiekvienas pleistras yra supakuotas atskirai. • Pasirinktą pleistrą išimkite iš pakuotės. • Pleistrai yra ergonomiškos formos ir turi du įkirpimus siauresnėje pusėje - tai palengvina užklijavimą ant nosies. • Pleistras atsargiai pradedamas klijuoti nuo nosies ant akies taip, kad vidinis baltas pleistro įdėklas būtų virš akiduobės. • Klijuojant pleistrą vaiko akis turi būti užmerkta. • Pabaigoje pleistras teisingai fiksuojamas lengvai paspaudžiant jo kraštelius. • Atkreipkite dėmesį, kad klijuojant pleistro kraštas su klijais nebūtų klijuojamas ant antakio. Užklijavę pleistrą galite uždėti akinius. • Prieš klijuojant pleistrą įsitikinkite, kad vaiko oda sausa, švari, be kremo. Jei vaiko oda yra labai jautri ar tiesiog norint, kad pleistras būtų pašalintas kuo švelniau, kad vaiko odelė būtų kuo mažiau dirginama, užteks paprasto „triuko“ - prieš klijuojant pleistrą ant akies, lengvai užsiklijuokite jį sau ant rankos, tokiu būtu ant pleistro liks mažiau klijų ir vėliau jį bus galima švelniau nuimti.

Kaip lengviau nuimti pleistrą?

Akių pleistrų terapijai svarbu ne tik teisingas pleistro užklijavimas, bet ir jo nuėmimas.
ORTOPAD akių pleistrai pasižymi unikalia klijų technologija. Hipoalerginiai karšto lydalo klijai aktyvuojami lengvu spaudimu ir kūno temperatūros pagalba. Jie ypač švelniai prilimpa prie odos, jame nėra tirpiklių, latekso ar kaučiuko, todėl puikiai tinka jautriai vaikų odai. Dėka šių klijų akių pleistrą galima nuimti lengvai ir, svarbiausia, neskausmingai. Norėdami nuimti pleistrą, jį atsargiai imkite pradėdami nuo nosies pusės link veido. Akių pleistrų klijavimo stiprumas gali skirtis priklausomai nuo metų laiko ar vaiko aktyvumo - vasarą, sportuojant ar dūkstant gali būti priklijuojamas ir tvirčiau. Jei vaiko oda yra labai jautri ar tiesiog norint, kad pleistras būtų pašalintas kuo švelniau, kad vaiko odelė būtų kuo mažiau dirginama, užteks paprasto „triuko“ - prieš klijuojant pleistrą ant akies, lengvai užsiklijuokite jį sau ant rankos, tokiu būtu ant pleistro liks mažiau klijų ir vėliau jį bus galima švelniau nuimti.

Kaip pasirinkti tinkamą dydį?

ORTOPAD pleistrai gaminami trijų dydžių ir suskirstyti pagal vaikų amžių: iki 2-jų metų, 2-4 metų vaikams, vaikams nuo 4 metų. Savaime suprantama, kad vaikai yra skirtingi ir šie dydžiai yra tik rekomendacinio pobūdžio, todėl prieš įsigyjant pleistrus pamatavimui galima išsikirpti panašaus dydžio popierėlius ir pamatuoti uždengiant jais akytę, arba pabandymui pradžiai įsigyti mažesnę 10 vnt. pakuotę.

Kaip motyvuoti vaiką?

Patarimai tėveliams

Akių pleistrų paveikslėlių pasirinkimas

Ką daryti, kad pleistrų terapijos pradžia būtų sklandi
Kadangi pleistrų terapijos pradžia nebūtinai būna sklandi, sutrikę būna tiek tėvai, tiek vaikai, ORTOPAD ieškojo sprendimų, kaip būtų galima motyvuoti vaikus, kad jie noriai ir be pykčių nešiotų gydytojo paskirtus pleistrus. ORTOPAD sukūrė didelį linksmų ir spalvotų pleistrų paveikslėlių pasirinkimą. Leiskite savo vaikui pačiam išsirinkti norimus paveikslėlius. Parodykite vaikui, kad laikote jį „suaugusiu“, leisdami pačiam priimti sprendimą, parodykite jam, kaip juo didžiuojatės, kad jis jau „toks didelis“. Rezultatas: mažieji pacientai, išsirinkę pleistrus patys, juos nešios mieliau, savanoriškai, be ašarų, terapija bus sėkminga ir žvairumas bus gydomas sėkmingai. Dažnai pradžioje yra susiduriama su atmetimo reakcija, nes vaikui tai yra neįprasta, riboja jo matymo lauką. Kuo ramesni ir užtikrintesni Jūs būsite patys, tuo greičiau vaiką įtikinsite terapijos būtinumu. Kuo labiau Jūs būsite informuoti, motyvuoti ir užtikrinti, tuo stipriau ir greičiau sąmoningumas apie terapijos būtinumą persiduos ir vaikui. Pradžioje išbandykite pleistrą namų aplinkoje. Integruokite pleistro nešiojimą į Jūsų kasdienybę, kaip ir kasdieninį apsirengimą, dantų valymą kaip reguliarų, normalų Jūsų šeimos kasdienybės elementą.

Skirkite daugiau laiko

Paskirkite kuo daugiau laiko intensyviam užsiėmimui su vaikui, aiškinkite jam, kodėl reguliarus klijavimas yra toks svarbus. Naudokitės vaikui suprantamais vaikiškais pavyzdžiais. Pavyzdžiui, sakykite: „kaip futbolo žaidėjas (baleto šokėja) turi treniruoti kojas, kad gerai spirtų (šoktų), tai reikia treniruoti akį, kad ji gerai matytų“. Kas stropiai treniruojasi, geriau spiria (šoka), greičiau baigia treniruotę.

Apdovanojimų dėžutė

Panaudokite nešiotus akių pleistrus kaip apdovanojimų kuponus! Pagaminkite dovanų kuponus, kurių kitoje pusėje užrašykite staigmeną – apsilankymas kine, ledai, pica, mėgstamas skanėstas. Dovanų kuponus sudėkite į dėžutę. Susitarkite su vaiku, kad kiekvieną dieną ar savaitę jis gaus pažadėtą apdovanojimą. Taip Jūsų vaikui akių pleistrai asocijuosis su pozityvumu.

Kartu drąsiau

Leiskite vaikui užklijuoti pleistrą savo mylimiausiam žaisliukui, meškiukui ar lėlei. Taip jis nesijaus su pleistru toks vienišas.

Tu esi ypatingas

Pasakokite savo vaikui, kad toli gražu ne kiekvienam galima nešioti akių pleistrus ir kad tai yra kažkas labai ypatingo. Rinkitės pleistrų paveikslėlius kartu su broliais ir sesėmis ar vaiko draugais. Girkite savo vaiką už pavyzdingą pleistrų nešiojimą, ypatingai šalia esant kitiems, kad žinotų, kaip juo didžiuojatės, tai jį dar labiau motyvuos.

Rankdarbiai

Leiskite vaikui panaudotus pleistrus klijuoti ant kepurėlės, kišenės, rankinės ar kuprinės. Leiskite apipiešti juos ir taip sukurti savo individualų aksesuarą, klijuokite juos ant gėlių vazonų, balionų, sąsiuvinių. Užsakydami mūsų svetainėje 50 vnt. bet kurių akinių pleistrų pakuotę, dovanų gausite plakatą, ant kurio mažyliai galės klijuoti panaudotus pleistrus.